Výrobce: Forbidden

Rám Forbidden Supernought (VOL.4)

 

Konečně je to venku.

Chvilku to trvalo, ale Supernought už nebude jen prototypem našeho WorldCup týmu. Kolo vylazené do posledního šroubku pro nekompromisní stíhačku ve světě sjezdu. Tenhle sjezďák je má jediné určení. Dostat tě z kopce dolů co nejrychleji. 

Zvolte barvu: černá
104 990 Kč
Nákupem získáte 3149 bodů do věrnostního programu.
Předobjednávka - Po předobjednání Vás budeme kontaktovat ohledně termínu dodání.
- +

Popis produktu

Co se stane když jezdíš na sjezďáku s 205mm zdvihu a tím nejlepším a nejčistším HighPivot přepákováním?

Zjistíš, že tohle kolo tě provede všude od malých kořínků po nejnáročnější rockgardeny úplně v klidu. Ba ještě dál! 

Dojde ti, že to co tě limitovalo jsi nebyl ty, ale tvoje minulé kolo. Supernought tě dostane tam, kam přesně chceš. Na stupně vítězů.

Prostě DH bike bez kompromisů.

Velikosti a Geo:

Supernought nabízíme ve čtyřech velikostech od S1 až po S4. Rámy jsou dostupné pouze v Mullet setupu. Alespoň prozatím.

 

One Ride:

Jediné opravdu změřené a vyvážené velikosti na trhu. Přední i zadní stavba rostou spolu s velikostí proporčně. Každé kolo má tak stejný projev na trati a je jedno jestli jezdíš na S1 nebo S4. Vyváženost a nekompromisní grip bude stejný.

 

 

Nastavení BIAS:

Přímo z pitů na svěťáku ve sjezdu. Použitím odnímatelných patek dosáhneme přesně toho co jezdec potřebuje. Díky nim můžeme měnit charakter projevu zadní stavby. Ať už chceš vzadu vozit 27,5" kolo, nebo si zkrátit, či prodloužit stavbu o 10mm. V základu rám přijde na neutrálním 0 kitu patek. Vzadu najdeš také přímý úchyt na 200mm kotouč. Samozřejmostí je i UDH patka.

V2 Trifecta: 

V2 Trifecta odpružení nám umožnilo vyladit odpružení přesně pro tento styl ježdění. Kluci z týmu měli jasné požadavky. Víc citlivosi a pořádný grip. Dostali o co si řekli. Chod který je přesně optimalizovaný pro DH a funkčnost pod bržděním. Výsledkem je kolo na které se můžeš spolehnout v jakékoliv situaci, ať už při palbě v rychlosti tak před zatáčkou při brždění. 

Specifikace rámu:

Parametry

tlumič RockShox Super Deluxe Coil DH 225x75mm
Barva rámu černá
Materiál rámu karbon

VideaPodobné produkty