x

Způsoby dopravy a ceník

Zboží posíláme standardně do Čech a na Slovensko. Zásilku dostaneme i do Německa, Rakouska, Maďarska, Polska, Slovinska, Chorvatska a Rumunska.

Díky přepravní službě GLS u vás bude balíček den po objednání. Zboží je také možné vyzvednout osobně na naší prodejně. Na nestandardní, rozměrné a těžké balíky používáme přepravní službu TopTrans.

Platby

Dobírka: 20 Kč

Převodem: 0 Kč (zboží odesíláme po obdržení platby na náš účet)

Doprava

flag   Česká republika:

GLS - 100Kč - zdarma při nákupu nad 3000 Kč

Při objednávce do 12:00 bude zboží doručeno následující pracovní den. Máte-li zájem načasovat dodání na určitý den, uveďte to do poznámky k objednávce.

Osobní odběr - 0 Kč

Osobní odběr dle otevírací doby prodejny na základě potvrzení objednávky emailem - status připraveno k vyzvednutí. Objednávka je automaticky stornována pokud do čtrnácti dní od potvrzení objednávky nedojde k jejímu vyzvednutí. Je možné platit hotově i kartou.

flag Slovensko:

GLS dobierka: 210 Kč

GLS prevodom: 180 Kč - zdarma při nákupu nad 3000 Kč

Neplatí pro celá kola. Zboží objednané do 12. hodin zasíláme ten samý den. Do regionů: Bratislava, Nitra a Trenčín trvá dodání 24 hodin. Do regionů: Banská Bystrica, Poprad a Košice 48 hodin

 Vlajky

Německo, Rakousko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko:

GLS - daná země: 280-990 Kč

Objednávky odesíláme do výše uvedených zemí, ale pouze při platbě předem na účet. Objednávka je zabalena a odeslána hned poté, co se platba připíše na náš účet. Standardně je doručovací doba 2-8 pracovních dní.