x

O firmě Krabcycles

Od roku 2004, kdy jsme Krabcycles založili, se u nás mnoho změnilo. Důvod proč jsme tu je ale pořád stejný. Chceme, aby se vám na kolech od nás dobře jezdilo a aby vám dlouho dělala radost.  

Naší prací je, aby každý kdo rád jezdí na kole dosáhl svých cílů, ať už jsou to stupně vítězů, zábavný víkend za řidítky, nebo jen konec cesty. To znamená, že každý, kdo navštíví prodejnu Krabcycles, odchází s kolem, komponenty, nebo doplňky, které přesně vyhovují jeho požadavkům a které přesně sedí jeho stylu jízdy. Od nás si neodnesete nové kolo s nesprávnou velikostí. A také to znamená, že z našeho servisu pouštíme kola jen v perfektním technickém stavu.

Kluci z Krabcycles

U zrodu Krabcycles stáli čtyři kluci, kteří se chtěli živit tím co je baví a tím, co umí nejlépe. Hynek Hájek, známý závodník ve sjezdu, jehož přezdívka dala jméno našemu obchodu, přinesl do firmy spolu se svým bratrem Ondřejem znalosti o servisu. A patří k těm nejpovolanějším v oboru - stále je mechanikem národní reprezentace a osobním mechanikem několikanásobného mistra světa Michala Prokopa. Oba dva bratři vedou dodnes náš servis a dohlíží na kvalitu provedených prací. Jan Strecký  a Jiří Fiala se starají o chod kamenné prodejny a zákulisí Krabcycles a stejně jako bratry Hájkovi je můžete potkat v našem obchodě a servise. 

Dovážíme značky Blub, Cane Creek, Cush Core, Renthal a Transition. To znamená že u nás dostanete odpovídající servis a naleznete u nás největší výběr těchto značek v ČR. V současnosti jsme autorizovaný prodejce značek Trek, Fox Racing, Maxxis, Park Tool, Shimano a Rock Shox.

Naši zákazníci mají možnost vstoupit do věrnostního systému Krabcycles. Více o tomto systému se dozvíte zde.

V našem obchodě naleznete také speciální místnost na Body Geometry Fit od Specialized. O co se jedná? To se můžete dovědět na stránce BG Fit.

Nově u nás máte možnost sjednat si pojištění proti odcizení, nebo poškození jízdního kola. 

Informační sdělení EET naleznete zde.

 

Obchod Krabcycles

Krabcycles s.r.o. založeno 2004

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.