O Krabcycles 

 Je nám dvacet! Na první pohled to vypadá, že už jsme dospělí, ale nebojte, z kola máme pořád radost jako malé dítě! A ještě větší radost budeme mít, když si takovou radost dopřejete také. Bez ohledu na to, jestli na kole vyrážíte za adrenalinem, medailemi, dobrodružstvím, nebo obživou.

 

Když jsme si před devatenácti lety otevřeli bikeshop se servisem, věděli jsme naprosto přesně co, jak a proč budeme dělat. Chtěli jsme „dělat kola“ a dělat je tak, aby nás to bavilo. A proč? Protože nás to baví! Z odstupu těch devatenácti let můžeme říct, že to vlastně byl náš byznys plán, kterého se držíme dodnes. Spíš než čísla a grafy je pro nás důležité aby nás práce bavila a přinášela nám spokojenost. 

Naší prací je, aby každý kdo rád jezdí na kole dosáhl svých cílů, ať už jsou to stupně vítězů, zábavný víkend za řidítky, nebo jen konec cesty. To znamená, že každý, kdo navštíví prodejnu Krabcycles, odchází s kolem, komponenty, nebo doplňky, které přesně vyhovují jeho požadavkům a které přesně sedí jeho stylu jízdy. Od nás si neodnesete nové kolo s nesprávnou velikostí. A také to znamená, že z našeho servisu pouštíme kola jen v perfektním technickém stavu.

U zrodu Krabcycles stáli čtyři kluci, kteří se chtěli živit tím co je baví a tím, co umí nejlépe. Hynek Hájek, známý závodník ve sjezdu, jehož přezdívka dala jméno našemu obchodu, přinesl do firmy spolu se svým bratrem Ondřejem znalosti o servisu. A patří k těm nejpovolanějším v oboru - stále je mechanikem národní reprezentace a osobním mechanikem několikanásobného mistra světa Michala Prokopa. Oba dva bratři vedou dodnes náš servis a dohlíží na kvalitu provedených prací. Jan Strecký  a Jiří Fiala se starají o chod kamenné prodejny a zákulisí Krabcycles a stejně jako bratry Hájkovi je můžete potkat v našem obchodě a servise. 

Dovážíme značky Blub, Cane Creek, Cush Core, OneUp, Renthal, Forbidden, Title a Transition. To znamená že u nás dostanete odpovídající servis a naleznete u nás největší výběr těchto značek v ČR. V současnosti jsme autorizovaný prodejce značek Trek, Fox Racing, Maxxis, Park Tool, Shimano a Rock Shox.

Naši zákazníci mají možnost vstoupit do věrnostního systému Krabcycles. Více o tomto systému se dozvíte zde.

V našem obchodě naleznete také speciální místnost na Body Geometry Fit od Specialized. O co se jedná? To se můžete dovědět na stránce BG Fit.

Nově u nás máte možnost sjednat si pojištění proti odcizení, nebo poškození jízdního kola. 

Informační sdělení EET naleznete zde.

 

Krabcycles s.r.o. založeno 2004