x

V sobotu 25.6. bude ze svatebního důvodu zavřeno! Děkujeme za pochopení.

Test centrum Krabcycles

Podobně jako boty, i kolo vám musí svou velikostí a typem přesně sedět. Abyste kolo pořádně vyzkoušeli, je nutné jej vzít alespoň na krátkou vyjížďku a terénní kolo nejlépe vyzkoušíte na známém trailu. Proto jako dovozci značek Transition a Cane Creek nabízíme testování těchto kol a prémiového odpružení.

 

Kontakt:

Tel.: +420 777 827 399
Mail: info@krabcycles.cz

 

 

Transition logo

Kola Transition jsou vyráběna pro zábavu v nejtěžších terénech a při nejtvrdší jízdě. Je nám tedy jasné, že při krátké projížďce po cyklostezce před Krabcycles těžko odhalíte jejich kouzlo. Proto jsme pro vás připravili testovací modely a vy si je tak můžete vyzkoušet na známém trailu.

Více o testování Transition

 

Podmínky testování

Zavolejte nám, abychom si domluvili schůzku v Krabcycles, kde vybereme vhodné kolo pro vaše testování a to zarezervujeme v systému. Pak stačí, abyste si v dohodnutou dobu kolo vyzvedli, nastavíme vám odpružení podle vaší hmotnosti a můžete vyrazit testovat. Před testováním je nutné složit vratnou kauci a podepsat smlouvu o výpůjčce (potřebujeme dva doklady totožnosti). Zároveň s kaucí se platí poplatek za testování 1000 Kč/den. Poplatek je možné platit hotově i kartou, kauci pouze v hotovosti. V případě zakoupení rámu, nebo celého kola, vám poplatek za testování odečteme od maloobchodní ceny.

  • Záloha je 10 000 Kč
  • Poplatek za testování 1000 Kč/den
  • Maximální doba testování je 2 dny, nebo víkend (pátek-pondělí)

 

 

 

Cane Creek logo

Chcete se před pořízením odpružení Cane Creek ujistit, že jste vybrali správně? Nechte si u nás tlumič, nebo vidlici namontovat na své kolo a vyzkoušejte si nové odpružení na známém trailu. Odpružení vám před testováním nastavíme přesně na míru a ukážeme vám, jaké jsou možnosti nastavení. Testování je zdarma a tak stačí jen vyrazit!

Více o testování Cane Creek

Podmínky testování

Testování si domluvte na telefonním čísle 702 065 675. Při vyzvednutí je nutné předložit dva doklady totožnosti a podepsat smlouvu o výpůjčce. Před testováním je nutné složit vratnou kauci, na kterou získáte doklad. Kauci je možné složit pouze v hotovosti. Maximální doba testování jsou dva dny (případně víkend pátek-pondělí). Není možné si vidlici, nebo tlumič vyzvednout pro testování v sobotu. Vidlici, nebo tlumič je nutné vyzvednout nejpozději hodinu před ukončením pracovní doby.

  • Testování je zdarma
  • Záloha na vidlice je 10 000 Kč
  • Záloha na tlumiče je 5 000 Kč

infografika

Helm29

Vidlice Helm Coil 29

Pružinová vidlice pro kola o průměru 29"

  • Tři tvrdosti pružiny
  • Rozsah zdvihu 100 - 160 mm
  • Tappered sloupek

Smlouva o výpůjčce Helm Coil 29

 

 

Tlumič

Testovací tlumiče

Pro testování tlumiče potřebujeme znáte předem model rámu, na který budeme tlumič montovat. Tlumiče máme k dispozici v rozměrech a typech:

  • DB Coil IL (200/50; 200/57; 210/50; 210/57; 216/63) 

 

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.