x

Přidej se k nám

V Krabcycles neprodáváme kola jako rohlíky, ale zákazníkům vždy věnujeme potřebný čas, pro výběr správného kola a pro vstřebání důležitých informací. Servis neprovádíme jen proto, abychom měli práci, ale hlavně aby našim zákazníkům jejich kola dobře sloužila. Takový přístup je ale náročný a my potřebujeme ty správné lidi, kteří přistupují k práci tak, jako my. Koho právě hledáme?

Prodejce jízdních kol

Náš nový prodejce by měl být samozřejmě talent pro prodej, ale nehledáme někoho, kdo se bude snažit prodat slepci dioptrické brýle. Věříme, že spokojený zákazník, který právě nic nekoupil, pro nás má větší užitek, než čerstvý majitel drahého kola, který jej nechtěl. To neznamená, že pro nás nejsou výsledky důležité, znamená to, že se neomezujeme pouze na výsledky. Prodejce je pro nás součástí týmu a jeho práce spoluvytváří celkový obraz o naší firmě. Snažíme se držet naše služby na co nejvyšší úrovni a tak uvítáme, když bude mít prodejce profesionální znalosti v oboru. Nedostatek znalostí může ale nahradit schopností rychle se učit a schopností skvěle vyjednávat s lidmi. Se zákazníky nekomunikujeme pouze osobně a přes telefon, ale velmi důležitá je emailová komunikace, takže nebude na škodu trochu stylistického nadání.

Více o pozici prodejce

Co práce prodejce v Krabcycles obnáší?

  • Profesionální prodej jízdních kol a cyklistického zboží
  • Komunikace se zákazníky po telefonu i emailem
  • Spolupráce se skladníkem – výběr skladby nabízených produktů
  • Komunikace se zákazníky eshopu
  • Příprava zboží pro eshopové objednávky

Co by měl prodejce umět a znát?

  • V osobním prodeji by měl být jako ryba ve vodě
  • Měl by umět komunikovat se zákazníky na vysoké úrovni a to slovně i písemně
  • Vítáme znalosti ze světa cyklistiky i aktivní cyklisty
  • Schopnost rychle se učit a okoukávat od svých kolegů, schopnost naopak něco své kolegy naučit
  • Znalost angličtiny velmi vítáme, ale není podmínkou

Proč pracovat v Krabcycles?

Nás práce nejen živí, ale i baví. Nenosíme uniformy a tykáme si. Naši zákazníci jsou naši přátelé. Umíme pracovat do úmoru, ale i si vzít volno v sezóně. Nabízíme slušný plat, práci v prima partě, možnost jezdit na špičkových i ojedinělých kolech, možnost nákupu našeho zboží za zvýhodněnou cenu a zázemí výborného servisu.

Pokud se už teď vidíte na pozici našeho prodejce, napište nám krátký mail na prace@krabcycles.cz, ve kterém uvedete, proč bychom měli právě vás chtít v naší prodejně. Můžete přiložit životopis, nebo jen uvést své zkušenosti, schopnosti a znalosti, o kterých bychom měli vědět. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor, kde si ověříme vaše zkušenosti a schopnosti.

Brigádník v našem servisu

V sezoně je u nás frmol a my nezvládáme provádět některé práce, bez kterých se chod dílny neobejde. Pokud se můžeme spolehnout na pracovitého brigádníka, který zvládne perfektně postavit nové kolo z krabice a pomůže nám i s úklidem dílny, můžeme se v klidu soustředit na svou práci.

Více o brigádě

Náplň práce:

  • Stavba nových kol z krabice
  • Provádění drobných servisních úkonů
  • Úklid dílny a společných prostorů
  • Další pomocné práce v dílně

Co od nás získáte?

  • Brigádníkům platíme 100 Kč/hodinu
  • Výrazné slevy na cyklistické zboží
  • Zázemí kvalitního servisu

Pokud si nejste jistí, jestli zvládnete postavit kolo, nebo jestli stačíte na drobnější servisní úkony, ale zručnost je vám vlastní a dokážete se rychle učit, určitě to spolu nějak zvládneme. Práce je vhodná spíš pro studenty. Nástup je možný v březnu. Pokud máte zájem, pište na servis@krabcycles.cz, nebo volejte 731 121 323.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.