Silniční kola

Vyberte si ze široké škály silničních kol od značky Trek, která je celosvětově uznávána pro svou kvalitu a inovace v oblasti cyklistiky. Trek přináší modely pro všechny úrovně cyklistů, od začátečníků až po profesionály.

Trek Emonda ALR 5 (Trek Black)
Cena
19 490 Kč279 990 Kč
Značka
Průměr kol

Silniční kola

Silniční kola Trek se vyznačují pevnou konstrukcí, nízkou hmotností a aerodynamickým designem. Naleznete u nás jak cenově dostupné modely, tak i prémiové varianty s nejnovějšími technologiemi a materiály.

Začínající cyklisté ocení modely, které kombinují kvalitu a dostupnost, zatímco zkušení jezdci najdou kola, která splňují nejnáročnější požadavky na výkon a komfort. Každé kolo v našem sortimentu je navrženo s ohledem na specifické potřeby silniční cyklistiky, což zahrnuje optimalizovanou geometrii rámu, kvalitní komponenty a spolehlivé brzdné systémy.

Výběr správného silničního kola je klíčový, a proto vám rádi s výběrem poradíme. Ať už hledáte kolo pro rekreační vyjížďky, intenzivní trénink nebo závodění, u nás najdete ideální model, který vám pomůže dosáhnout vašich cyklistických cílů.