x

V sobotu 25.6. bude ze svatebního důvodu zavřeno! Děkujeme za pochopení.


Nastavení posezu na kole

 

Co je to BG Fit?

Správné nastavení kola přirozeně zlepšuje výkony jezdce, protože se na něm cítíte pohodlně a jste uvolněni. Na špatně nastaveném kole, nebo na kole se špatnou velikostí rámu strávíte většinu vyjížďky hledáním lepší a pohodlnější pozice. To vede k menšímu požitku z jízdy, nižším výkonům a může dokonce vést k poškození vašeho těla.

V Krabcycles máme nástroje pro správné nastavení kola i pro správný výběr velikosti rámu. Zaměřujeme se na výběr typu a šíře sedla, na nastavení jeho úhlu a pozice, na výběr šířky řidítek, délky představce a podobně. Je možné i nastavit pozici kufrů na cyklistických botách a vybavit je ergonomickými vložkami. Body Geometry Fit je jedna z nejuznávanějších metod uzpůsobení kola a doplňků na míru jezdci vyvinutá Dr. Andy Pruittem. Kompletní měření a nastavení BG Fit zabere 3 – 4 hodiny a proto je třeba domluvit si předem termín. V případě zájmu, nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktuje na +420 777827399.

Máte bolesti zad, nohou, nebo paží při jízdě na kole? Pak je Body Geometry právě pro Vás!

Pokud na měření přivedete dalšího uchazeče o BG Fit, který si nechá měření provést, načteme Vám 300 bodů na Vaši zákaznickou kartu.

BG FIT

BG Fit probíhá v pěti krocích:

1. Rozhovor

Specialista BG Fit zjistí vše o Vašem způsobu jízdy, cyklistických cílech a další informace, aby porozuměl Vašim jízdním potřebám.

2. Vyšetření

Specialista provede detailní proce o 18 ti krocích, který určí rozsah pohybu a rozměry Vašeho těla. Toto jsou nezbytně nutná vodítka k úpravě jízdního posedu a vybavení.

3. Analýza jízdy

Váš specialista vizuálně zhodnotí Vaši pozici v průběhu jízdy. Zajistí tak dodatečnou informaci vedoucí k optimalizaci Vašeho posedu a vybavení.

4. Úprava

V průběhu procesu o 18 ti krocích Vám specialista upraví jízdní posed a pomůže vybrat produkty. Na konci procesu budete mít optimálně pro Vás vybrané sedlo nastavené v ideální pozici, obuv, vložky do bot, polohu kufrů a také řidítka a jejich nastavení.

5. Kontrolní návštěva

Na závěr celého procesu se s Vámi specialista domluví na kontrolní konzultaci, abyste zhodnotili Vaše přizpůsobení novému posedu, zodpověděl Vaše dotazy a poskytl návod, jak z Vaší jízdy vytěžit co nejvíce.

 

Komu je BG Fit určen?

BG Fit je vhodný pro cyklisty i cyklistky všech věkových skupin bez ohledu na výkonnostní úroveň. Pro všechny, kdo rádi jezdí na kole.

Co vám BG Fit přinese?

- snížení námahy při současném zvýšení výkonu
- získání dynamičtější nebo pohodlnější pozice
- potlačení negativních vedlejších vlivů cyklistiky na organizmus
- potlačení nebo úplné odstranění zdravotních problémů při jízdě na kole
- větší radost z cyklistiky
- výhodu před ostatními
- zvýšení užitné hodnoty vašeho kola 

 Varianty BG Fit a ceník

2D nastavení (zjednodušená verze) - 2 490 Kč

Při 2D nastavení se zaměříme na nastavení ideální pozice sedla vůči středu šlapání (výška sedla a předozadní pozice sedla) a výšky a dosahu řidítek.

3D nastavení – kompletní BG Fit - 2 990 Kč 

V ceně je 2D nastavení (výše). Po dokončení 2D nastavení se věnujeme biomechanice nohou z čelního pohybu. Na základě analýzy čelního pohledu optimalizujeme chod pedálu tak aby kyčel, koleno a kotník pracovali v jedné linii a koleno mělo možnost pracovat jako „píst motoru“.

BG Fit + Fyzio – specialita Krab cycles - 4 490 Kč

Také u BG Fit jde Krab cycles svou cestou. Jsme soudní a sebekritičtí. Víme, že ani dlouhá praxe ani desítky prodělaných měření a už vůbec ne žádný software nemohou nahradit zkušenosti vystudovaného profesionála, který rozumí jedinečnosti každého lidského těla. Proto spolupracujeme s profesionální fyzioterapeutkou, aktivní cyklistkou.

V průběhu fyzického vyšetření při zjištění problémů (omezený rozsah kloubů, zkrácené svaly, „ztuhlá záda“, atd.) má fyzioterapeutka možnost určit jejich příčinu a posoudit možnost jejich odstranění. Poradí protahovací cviky, případně doporučí další postup.

  

Zobrazit filtr
cena
890 Kč3 490 Kč

Produktů na stranu:
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.