Obuv

Cyklistická obuv patří k bodům, které spojují lidské tělo s kolem. Výběr správného typu je proto velmi důležitý. Správně vybrané tretry na kolo pomohou k efektivnímu přenosu vaší síly do pedálů, ochraně nohou a příjemným zážitkům z cyklistiky. V naší nabídce najdete hlavně tretry Bontrager, která nabízí neomezenou 30 denní záruku.

Obuv
Cena
690 Kč5 000 Kč
Skladem
1 700 Kč
3 399 Kč

Obuv

Základním kritériem pro výběr cyklistických treter je typ pedálů. Kdo používá jednostranné pedály pro silniční kola, sáhne pro silniční tretry. Obuv pro horská kola a cykloturistiku najdete v kategorii MTB tretry. V kategorii Boty pro platformy najdete speciální obuv pro pedály bez zámků vhodné pro sjezd, enduro, ale i pro ty, kdo si z různých důvodů na pedály se zámky netroufají.

A jak vybrat správně tretry na kolo? Přihlédněte zejména k tuhosti podrážky. Pro kratší výlety jsou vhodné levnější tretry s měkčí špičkou, ve kterých se dá i celkem dobře chodit. Závodníci a polykači kilometrů budou vybírat z tvrdých treter s karbonovou podrážkou s vyšším indexem tuhosti, ke kterým si vyberou i vhodnou vložku pro podporu klenby.

A nezapomeňte, že cyklistické tretry se vám musí i líbit. V pěkných tretrách je jízda radostnější! Pokud si nevíte rady jak vybrat cyklistické tretry na kolo, navštivte naši kamennou prodejnu, kde vám rádi poradíme osobně.