Výrobce: Pirelli

Plášť silniční Pirelli P ZERO RACE TLR 30-622 (bezdušový)

S využitím zkušeností ze závodů World Tour a díky stálé touze pro dosažení dokonalosti se vývojářům Pirelli povedlo vyvinout nejvýkonnější univerzální závodní plášť této ikonické značky.

1 990 Kč
2 190 Kč
Sleva -9%
Ušetříte 200 Kč
Nákupem získáte 59 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz
EAN kód: 8019227398373 Kód dodavatele: 3983700

Popis produktu

Pirelli představuje novou generaci P ZERO Race TLR dalším vylepšením jednoho ze svých nejprodávanějších modelů na trhu. Prostřednictvím nového řešení konstrukce zapracovali na jednom z nejdůležitých parametrů, když jde o cyklistické pláště: valivý odpor. Nová konstrukce SPEEDCore je tenká vzduchotěsná vrstva pryžové směsi s aramidovými částicemi, která pokrývá vnitřní část pláště. Větší pružnost pryžové směsi činí plášť rychlejší a pružnější, zatímco přítomnost aramidu umožňuje lepší odolnost proti propíchnutí. Kostra je doplněna nylonovou tkaninou 120tpi a aramidovým ochranným pásem proti propíchnutí, zatímco ve vzorku udržuje Pirelli nejmodernější gumovou směs SmartEVO s cílem poskytovat nejvyšší výkon. Všechny speciální prvky nového P ZERO Race TLR jsou zručně vyrobeny v Itálii a poskytují jedinečnou kvalitu a vynikající výkon.

 

Použití: výkonnostní kola, okrajově vytrvalostní (endurance) a časovkářská kola

Sezónnost: jaro, léto podzim, okrajově zima

Konstrukce: 120tpi

Gumová směs: SmartEVO

Technologie: SmartEVO, SPEEDCore, Tubeless-Ready

Rozměry: 700x30

Doporučená šířka ráfku: 21C

Hmotnost: 315 g (700x30)

Kompatibilita hookless (ráfky bez hrany patky): Rozměry 26-622 a menší NEJSOU kompatibilní s hookless ráfky. Rozměry 28-622 a větší JSOU kompatibilní s hookless ráfky podle standardu ETRTO (5bar/73psi max. tlak huštění).

 

TECHNOLOGIE

 

SPEEDCore

Špičková technologie konstrukce pláště TLR (tubeless-ready) 120 tpi s vnitřní vrstvou z aramidové směsi a aramidovým ochranným pásem.

Nejvýkonnější konstrukce silničního pláště Pirelli připravená na použití bez duše s jedinečným designem, který přidává do kostry gumovou vrstvu s aramidem. Tato nová struktura ve srovnání s plášti s aramidovou konstrukcí od patky k patce dodává kostře pláště pevnost a podporu, ale zachovává si pružný pocit pro minimální valivý odpor a maximální přilnavost. SPEEDCore je nová patentovaná technologie, která je určena výhradně pro použití nového pláště P ZERO Race TLR. SPEEDCore je volbou továrních týmů World Tour.

Parametry

Průměr kol Silniční


Podobné produkty