Výrobce: Pirelli

Plášť silniční Pirelli P ZERO RACE 4S TLR Speed Core 28-622 (bezdušový)

S využitím zkušeností ze závodů World Tour a díky stálé touze pro dosažení dokonalosti se vývojářům Pirelli povedlo vyvinout nejvýkonnější univerzální závodní plášť této ikonické značky.

1 990 Kč
Nákupem získáte 59 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +
EAN kód: 8019227420357 Kód dodavatele: 4203500

Popis produktu

Plášť Pirelli P ZERO™ Race TLR 4S, 28 - 622, SPEEDCore, 120 tpi, SmartNET Silica, černá

 

PURE PERFORMANCE

 

VŠECHNA ROČNÍ OBDOBÍ – OVLADATELNOST – GRIP

 

Plášť P ZERO Race TLR 4S je prvním celoročním závodním pláštěm Pirelli s technologií tubeless (použití bez duše), který je schopný nabídnout maximální přilnavost za každého počasí, zvýšenou odolnost proti defektu a stále zachovat závodní jízdní pocit charakteristický pro řadu plášťů P ZERO Race. Tento výsledek byl umožněn díky tubeless technologii SPEEDCORE, poslední evoluci technologie konstrukce pláště od Pirelli a díky gumové směsi SmartNET Silica, která dosahuje nejlepší formulaci pro jízdu za mokra a chemický grip mezi silničními gumovými směsi Pirelli. Stejně jako vyšší modely z řady P ZERO Race, také model P ZERO Race TLR 4S se vyrábí v nové továrně Pirelli v Itálii v Bollate.

 

Použití: výkonnostní kola, okrajově vytrvalostní (endurance) kola

Sezónnost: jaro, léto, podzim, zima

Konstrukce: 120tpi

Gumová směs: SmartNET Silica

Technologie: SmartNET Silica, SPEEDCore, Tubeless-Ready

Rozměry: 700x28

Doporučená šířka ráfku: 19C

Hmotnost: 330 g (700x26)

Kompatibilita hookless (ráfky bez hrany patky): Rozměry 26-622 a menší NEJSOU kompatibilní s hookless ráfky. Rozměry 28-622 a větší JSOU kompatibilní s hookless ráfky podle standardu ETRTO (5bar/73psi max. tlak huštění).

 

TECHNOLOGIE

SmartNET Silica

Gumová směs SmartNET™ Silica podává vysokou účinnost odvalování díky její přirozené anizotropní orientaci částic, která snižuje zahřívání a zároveň zvyšuje elasticitu, čímž pomáhá minimalizovat ztrátu energie.

Užijte si velkou a spolehlivou přilnavost za mokra. Rozšířený povrch molekul oxidu křemičitého zvyšuje jeho přirozenou slučitelnost s vodou a zajišťuje jisté ovládání za mokra.

 

Odolnost proti defektu a dlouhý nájezd. Gumová směs SmartNET™ Silica od Pirelli obsahuje mikroskopické částice ve tvaru tyče, které jsou uspořádané systematicky, ne chaoticky, proto je výslední plášť odolný a s dlouhou životností.

 

SPEEDCore

Špičková technologie konstrukce pláště TLR (tubeless-ready) 120 tpi s vnitřní vrstvou z aramidové směsi a aramidovým ochranným pásem.

Nejvýkonnější konstrukce silničního pláště Pirelli připravená na použití bez duše s jedinečným designem, který přidává do kostry gumovou vrstvu s aramidem. Tato nová struktura ve srovnání s plášti s aramidovou konstrukcí od patky k patce dodává kostře pláště pevnost a podporu, ale zachovává si pružný pocit pro minimální valivý odpor a maximální přilnavost. SPEEDCore je nová patentovaná technologie, která je určena výhradně pro použití nového pláště P ZERO Race TLR. SPEEDCore je volbou továrních týmů World Tour.

Parametry

Průměr kol Silniční


Podobné produkty