Výrobce: Trek

Trek Dual Sport 3 (Rage Red)

Dual Sport 3 je vysoce výkonný krosový stroj s vylepšenými komponenty, které obstojí při dlouhých jízdách v různých terénech, od městských silnic po štěrkové traily. Dále přední odpružení, pohon 1x se širokým rozsahem převodů, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a pláště odolné proti defektům dodávají jistotu i na větších dobrodružstvích.

23 655 Kč
Nákupem získáte 709 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz

Popis produktu

Při rekreačních jízdách chcete zažít víc dobrodružství. Hledáte rychlé a odolné krosové kolo osazené kvalitními díly, které obstojí při každodenním dojíždění, kondičních jízdách na nenáročných trailech či na trase bývalé železnice.

Odolný hliníkový rám, odpružená zamykatelná vidlice a jednoduchý pohon 1x10 Shimano bez přesmykače pro snazší provoz. A nemějte obavu. Kazeta 11-46 se širokým rozsahem nadále poskytuje potřebné převody na zdolání kopců a pokoření rovinek. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů, pláště do každého terénu odolné proti propíchnutí, ergonomické gripy a představec Blendr pro snadnou integraci.

Kolo Dual Sport 3 je rychlé a účinné na asfaltu a jisté a schopné na nezpevněných trailech. Je osazeno lepšími díly, které mají největší vliv na výkon. Patří k nim jednodušší a lehčí pohon Shimano 1x, ráfky umožňující použití bezdušových plášťů a pláště odolné proti propíchnutí.

Parametry

Rám Hliník Alpha Gold, kompatibilní s DuoTrap S, vnitřní vedení lanek, úchyty na nosič a blatníky, kotouč s úchytem Post Mount, úchyt na stojánek, rychloupínák 135 x 5 mm.
vidlice SR Suntour NEX, spirálová pružina, nastavení tuhosti, hydraulické zamykání, rychloupínák 100 x 5 mm, zdvih 63 mm.
řazení Shimano Deore M4100, 10 rychlostí
přehazovačka Shimano Deore M5120, dlouhé ramínko.
kliky Prowheel, slitina, převodník 40 zubů Narrow Wide
kazeta Shimano Deore M4100, 11-46, 10 rychlostí
zapletená kola Bontrager, možnost použití bezdušových plášťů, kotouč, 32 děr, ventilek Prest
pláště Bontrager GR1 Expert, 700 x 40.
brzdy Shimano MT200, hydraulické, kotoučové.
řidítka Bontrager Comp Lowriser, slitina, 31,8 mm, prohnutí 15 mm
gripy Bontrager XR Endurance Elite, zamykání Lock-On, ergonomické provedení
sedlo Bontrager H1.
sedlovka Slitina, Bontrager, 27,2 mm, offset 12 mm, délka 330 mm.
hmotnost M ‒ 13,01 kg
Barva rámu červená


Podobné produkty