Výrobce: Pirelli

Plášť 28" Pirelli Cinturato Gravel RC 40 - 622

NEZASTAVITELNÁ VÝKONNOST

Nízký profil a kompaktní vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu s pevným podkladem, za sucha i za mokra.

1 690 Kč
Nákupem získáte 50 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz
EAN kód: 8019227421620 Kód dodavatele: 4216200

Popis produktu

 

ZÁVODNÍ VÝKONNOST

 

Pokud jde o výkon, o závodním nasazení Pirelli není nikdy pochyb, ať už je to silnice nebo terén. S novým vzorkem, odvozeným z ikonického MTB pláště Scorpion™ XC RC, je nový model Cinturato™ Gravel RC odpovědí na všechny požadavky pro závodní gravel nasazení: rychlý na rovinkách díky minimálně výrazným výstupkům v centrální části vzorku, a agresivní v zatáčkách díky vyšším a dál od sebe umístěným výstupkům v boční části vzorku, které pomáhají ovládat kolo v náklonu. TechWALL konstrukce pláště s Tubeless kompatibilitou pozůstává ze zesílené tkaniny 60tpi odolné proti roztržení a ochranné vrstvy od patky k patce. Cinturato™ Gravel RC je navržený pro nejnáročnější gravel tratě a pro jezdce vyžadující nejlepší výkonnost za všech podmínek.

 

Vlastnosti:

• Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ni je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra.

• Přesně pro gravel formulovaná gumová směs je odvozená z rallye, kde rychlost na asfaltu a přilnavost na štěrku a hlíně jsou rozhodující. Výsledkem je výborná rychlost a schopnosti v terénu.

• Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti proříznutí a propíchnutí.

• Vícevrstvá 60tpi konstrukce opletu.

• TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky

 

Použití v terénu: kameny, různorodý terén, sypký, okrajově tvrdý podklad nebo měkká hlína

Konstrukce: 60tpi, TLR

Doporučená šířka ráfku: 23C

Gumová směs: SpeedGRIP

Ochrana: TechWALL Gravel

Hmotnost: 540 g

 

TECHNOLOGIE:

TechWALL Gravel

Pirelli vytvořilo konstrukci pláště, která je kombinací knowhow pod označením armour tech™ s vlastnostmi vyvinutými pro využití v terénu MTB. Konstrukce a její komponenty

mají vlastnosti, které umožňují odolávat poškození (např. propíchnutí ostrým předmětem nebo kamenem): přidaná vrstva materiálu vysoce odolného proti proříznutí pokrývá plochu od patky k patce a zároveň nesnižuje efektivitu odvalování pláště a jeho kvality při ovládání. Výsledkem je možnost využití na lehčích gravel podkladech jako i v těžkých terénních podmínkách.

 

SpeedGRIP

Pirelli vytvořilo vlastní gumovou směs, která umožňuje lepší výkonnost a přenos energie s menším úsilím při jízdě na asfaltu, šotolině nebo v agresivnějším terénu. Směs SpeedGRIP dosahuje stejné odolnosti, jako její MTB sourozenec (SmartGRIP), jako i stejně vysokou úroveň přilnavosti na mokrém povrchu a umožňuje efektivnější přenos energie pro snížení valivého odporu na úroveň podobnou čistě závodním silničním plášťům. Tato high-tech gumová směs je produktem zkušeností získaných ze světa off-road závodních okruhů po celém světě, kde má Pirelli svoje stabilní místo na 2 i 4 kolových vozidlech.

Výsledkem je směs se dvěma diametrálně odlišnými charakteristikami:

• odolnost proti protržení: maximální mechanický grip v suchých podmínkách s lepší životností a odolností proti propíchnutí

• chemický grip: jistota a kontrola za každého počasí a na každém mokrém povrchu, na silnici nebo v terénu

Parametry

Průměr kol 28, Silniční


Podobné produkty