Výrobce: Bontrager

Zapletená kola Bontrager Aeolus RSL 51 TLR

Ať jezdíte co nejrychleji

Ultralehká kola Aeolus RSL 51 zajistí ještě vyšší rychlost. Zbrusu nová kola Aeolus RSL vzniklá na základě nového designového procesu 3D modelování přináší zásadní rychlostní vylepšení, které však není na úkor stability. Kola jsou zhotovena z nejlehčího karbonu OCLV úrovně RSL a mají nový 51mm profil ráfku pro jedinečnou rychlost a všestrannost ve všech podmínkách. Ráfky umožňující použití bezdušových plášťů mají 23mm vnitřní šířku s nižším odporem. Výsledkem je vyšší rychlost. Velmi lehké náboje s vnitřním složením DT Swiss 240 a ořechem Freehub Ratchet EXP 36 zajišťují hladkou jízdu.

Na všechna karbonová kola Bontrager se vztahuje doživotní záruka pro původního kupce, jejíž součástí je také program Carbon Care. V případě strukturálního poškození při jízdě během prvních dvou let vlastnictví vám kola vyměníme. Nehledejte v tom žádný háček.

od 29 499 Kč
Nákupem získáte 884 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +

Popis produktu

Podrobné údaje o výrobku

  • RSL OCLV karbon je lehčí a pevnější. Díky tomu jsme dokázali vytvořit rychlejší a stabilnější profily ráfků.
  • Šířka ráfku s 51mm profilem vzešla z 3D modelování pro naše vůbec nejrychlejší a nejstabilnější designy.
  • Vnitřní šířka 23 mm prokazatelně zaručuje hladší jízdu s nižším odporem. Výsledkem je rychlejší souprava kol a plášťů.
  • Ráfky umožňující použití bezdušových plášťů (TLR) kompatibilní s páskami do ráfku Bontrager TLR.
  • 51mm ráfek z karbonu OCLV (31mm vnější šířka), dráty DT Aerolite 24/24 a niply DT ProLock.
  • Velmi lehká vnitřní složení DT Swiss 240 s 11rychlostním ořechem Freehub a 36bodovou aktivací Ratchet EXP. 12rychlostní ořechy se prodávají zvlášť.
  • Přední i zadní náboje pro kotoučové brzdy Centerlock s pevnou osou 12 mm s možností výměny za 15mm osu nebo rychloupínák.
  • Dodává se s bezdušovou i klasickou vložkou do ráfku a bezdušovým ventilkem.
Naše vůbec nejrychlejší kola

 

Naše vůbec nejrychlejší kola

Kola Aeolus RSL nabízejí novou dimenzi rychlosti. Využití 3D modelů v procesu iterativního designu nám umožnilo přesněji pracovat s každičkým gramem odporu, ve všech směrech, ve všech rovinách a napříč všemi aspekty kola a pláště. A to není vše. Optimalizovali jsme i valivý odpor a zvolili jsme větší 23mm vnitřní šířku ráfku, díky níž jsou kola rychlejší.

Sledovat video

Parametry

Přední/zadní Komplet, Přední, Zadní
Uchycení kotouče Centerlock
Průměr kol Silniční


Podobné produkty