Výrobce: Trek

Trek Marlin 5 gen 3 (Matte Dnister Black)

Marlin 5 lze brát na traily a je vhodný na každodenní dobrodružství nejen na trailech. Má rám, který hravě zvládne traily, odpruženou vidlici, 9rychlostí řazení Shimano CUES a úchyty na nosič a stojánek. Je tak ideální volbou pro terénní jezdce a pro každého, kdo chce pohodlné a stabilní kolo na dojíždění s odolností opravdového horského kola.

15 990 Kč
Nákupem získáte 479 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz

Popis produktu

Na trailech teprve začínáte a hledáte nefalšované horské kolo, které zvládá i dojíždění. To vše ale za výbornou cenu.

Lehký hliníkový rám s vnitřním vedením lanek na jejich ochranu, které dodává kolu eleganci. Vylepšené řazení Shimano CUES s 9 rychlostmi, široký rozsah převodů zaručující vhodný výběr do každého terénu, výkonné hydraulické kotoučové brzdy a odpružená vidlice se zamykáním, která zaručuje hladkou jízdu.

Marlin 5 je skvělé kolo na každé dobrodružství. Je to všestranný stroj oblíbený u studentů díky úchytům na nosič a stojánek, které usnadňují montáž doplňků a převážení nákladu.

Parametry

Barva černá
Průměr kol 26, 27.5, 29
Použití sport, trail
Rám Hliník Alpha Silver, vnitřní vedení lanek přehazovačky a teleskopické sedlovky, úchyt na nosič a stojánek, ThruSkew 135 x 5 mm.
vidlice Hliník Alpha Silver, vnitřní vedení lanek přehazovačky a teleskopické sedlovky, úchyt na nosič a stojánek, ThruSkew 135 x 5 mm.
řazení Shimano U4000, 9 rychlostí.
přehazovačka Shimano CUES U4000.
kliky Prowheel C10Y-NW, ocelový převodník 30 zubů narrow-wide
kazeta Shimano LINKGLIDE LG300, 11-46, 9 rychlostí
pláště Bontrager XT3 Comp, drátová patka, 30 tpi
brzdy Tektro HD-M276, hydraulick
sedlovka Bontrager, 31,6 mm, offset 12 mm
hmotnost M - 15.10 kg
Barva rámu černá
Materiál rámu hliník


Podobné produkty