Výrobce: Rock Shox

Tlumič RockShox VIVID Ultimate TRUNNION

Novinka na trhu vzduchových tlumičů s technologií TouchDown která Vás prostě přilepí k zemi!

21 490 Kč
Nákupem získáte 644 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +

Popis produktu

Velký, odvážný a navržený pro maximální výkon při jízdě z kopce. Tlumič Vivid Ultimate nabízí nepřekonatelné tlumení a možnosti ladění pro jistotu v technicky náročném terénu. Se vzduchovým pružením, které se chová jako pružina, tvoří tento model nejnovější kapitolu v éře Vivid, která se vyznačuje spolehlivostí a nesrovnatelnou citlivostí při překonávání nerovností. Tento prvotřídní tlumič je navržen tak, aby jste posouvali své limity na všech typech kol, od sjezdových po E-MTB a enduro.

 

Tlumení: TouchDown RC2T

Hydraulický doraz: nastavitelný

Vzduchové pružení: Vivid DebonAir

 

VLASTNOSTI

- NOVÉ tlumení TouchDown RC2T nabízí citlivost a poddajnost na začátku zdvihu, zatímco zůstává stabilní a s oporou během celého zdvihu. Díky přidané funkci nastavitelného hydraulického dorazu, která odolává tvrdým nárazům, nabízí tento polohově-citlivý tlumič spolehlivý výkon a laditelnost s energickou odezvou na každé pozici ve zdvihu.

- NOVÉ tlumení TouchDown RC2T umožňuje nastavení odskoku (Rebound), nezávislé nastavení vysokorychlostní a nízkorychlostní komprese a snadno ovladatelnou páčku Thresholdu pro aktivaci zvýšené účinnosti šlapání.

- Nejvíce pružině podobné vzduchové pružení, jaké kdy RockShox postavil, s nejnovější technologií DebonAir. Vzduchové pružení Vivid maximalizuje možnosti jemného ladění a umožňuje jezdcům přizpůsobit pozitivní vzduchovou komoru každému kolu. Zvýšená opora ve střední části zdvihu a citlivost na začátku zdvihu vytváří bezkonkurenční pocit při jízdě po trailu.

- Funkce nastavitelného hydraulického dorazu nabízí pět nastavení komprese na dosah ruky, abyste mohli přizpůsobit odpor při dosažení maximálního zdvihu v posledních 20% zdvihu.

- Otočný knoflík pro nastavení odskoku (Rebound) je vybaven 3mm imbusovým klíčem, který umožňuje nastavení vysokorychlostní komprese a nastavitelného hydraulického dorazu.

- Mazivo Maxima Plush Dynamic Suspension snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení, jízdu za jízdou.

- 20 kliknutí pro nastavení odskoku (Rebound) nabízí širokou škálu laditelnosti pro všechny styly jízdy.

- Intervaly servisu jsou nyní prodlouženy na 100 hodin jízdy díky novému designu těsnící prachovky a většímu objemu oleje.

VideaSouvisející produkty