Výrobce: Rock Shox

Tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate TRUNNION

15 990 Kč
Nákupem získáte 479 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz

Popis produktu

ROZHÝBEJTE ZÁVODY

Po proražení si cesty k masové dominanci v 2021 Enduro World Series, rodina tlumičů Super Deluxe přichází opět ve velkém s první technologii svého druhu navrženou pro nejvyšší třídy agresivních all-mountain a enduro kol. Tlumení RC2T, které představuje revoluci v technologii tlumení, umožňuje nejpřesnější ladění komprese, jaké kdy bylo – takové, které dělá milisekundové rozdíly mezi vítězením a učením se. Laditelnost je název hry – nyní můžete doladit odpružení na pocit v průběhu zdvihu, od jeho začátku, až po doraz. Nebo bezedné, rozhodnutí je zcela na vás. Super Deluxe sází na své prohlášení za špičkovou výkonnou technologii vyžadovanou jezdci, kteří touží po koruně. Nechte vítězný odkaz žít dál.

 

SUPER DELUXE ULTIMATE

Jste v tom kvůli vítězství? Super Deluxe Ultimate je chytrá sázka na bednu. Je to nejpokročilejší tlumič RockShox, který kdy vyrobili, nabitý nastaveními pro doladění, které významně zlepšují výkon odpružení. Nové tlumení RC2T, průkopník jedné z nejpůsobivějších inovací v historii tlumičů, umožňuje 100 % nezávislé nastavení vysokorychlostní (HSC) a nízkorychlostní (LSC) komprese. Arzenál elitní technologie, která formuje tlumič Super Deluxe Ultimate, vychází z filozofie, že na nejvyšší úrovni schopností je každý kousek výkonnosti a možnosti přizpůsobení navíc tím rozhodujícím prvkem vedoucím k zisku koruny.

 

VLASTNOSTI

- Tlumení RC2T, nejlépe laditelné tlumení zadního tlumiče, jaké kdy RockShox vyrobil. Nabízí zcela nezávislé nastavení vysokorychlostní (HSC) a nízkorychlostní (LSC) komprese, čímž eliminuje překrývání jejich funkce, takže můžete svůj tlumič nastavit přesně tak, jak chcete, aby fungoval.

- Vzduchové pružení DebonAir+ maximalizuje potenciál jemného doladění. Umožňuje vám naladit jak pozitivní, tak i negativní vzduchovou komoru, aby dokonale odpovídali vašemu kolu, požadovanému pocitu z jízdy a trailu před vámi.

- Volitelný hydraulický doraz (Hydraulic Bottom Out) se zapojuje na posledních 20 % zdvihu, kdy blokuje průtok oleje. Nabízí měkký hydraulický polštář, který omezuje drsné nárazy odpružení na doraz.

- 15 kliknutí nastavení odskoku (Rebound) nabízí širší rozsah laditelnosti a přizpůsobení se více typům jezdců.

- Zakrytý nárazník dorazu snižuje pravděpodobnost drsného nárazu na doraz a ponechává extra prostor pro odvážné, aby to mohli rozbalit ve velkém.

- Větší přesah pouzder maximalizuje výkon při malých nárazech a přilnavost kola k terénu.

- Samostatné a nezávislé písty pro otevřenou (Open) a uzavřenou (Threshold) polohu komprese, vyladěné přesně pro vaši jízdu.

- Čerstvá a prémiová grafika, která se blýskne na bedně nebo když projedete kolem svých kamarádů rychlejší stopou.

- Špičkové mazání Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření a pomáhá udržovat trakci.

 

SPECIFIKACE

Tlumení: RC2T

Vzduchové pružení: DebonAir+ Lineární


Související produkty