Výrobce: Skratch Labs

Skratch Labs Vegan Recovery Drink Mix

Nejrychlejší způsob regenerace, když jste se při tréninku/závodě zrovna nešetřili.

1 119 Kč
1 399 Kč
Sleva -20%
Ušetříte 280 Kč
Nákupem získáte 33 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz
EAN kód: 858690007898

Popis produktu

Skratch Labs Sport Vegan Recovery Drink Mix poskytuje správnou rovnováhu rostlinných bílkovin, tuků a sacharidů tak, aby se vaše regenerace urychlila.

Nabízí stejný nutriční profil jako regenerační směs na bázi mléka, ovšem zde se jedná o veganskou variantu. 

Sport Vegan Recovery Drink Mix je určen pro veganské sportovce, kteří potřebují něco lahodného a vhodného k pití ihned po dlouhých, tvrdých trénincích.

Protřepáním tohoto jemného nápoje vám jeho skvělá čokoládová vůně vyvolá vzpomínky na otevření vaší oblíbené tyčinky v dětství. Ochutnáte robustní kakaovou chuť, která pochází ze skutečné čokolády a sladkost třtinového cukru.  

Stejně jako všechny produkty Skratch, ani Sport Vegan Recovery Drink Mix neobsahuje žádná umělá sladidla ani aromatizační látky, což je ve veganském proteinovém segmentu něco neobvyklého.

Sport Vegan Recovery Drink Mix je připraven pouze z rostlinných bílkovin a má to, co potřebujete k rychlému doplnění energie, rehydrataci a regeneraci svalů tak, abyste byli schopni podat opět maximální výkon i v dalších dnech. 

Poměr sacharidů 4:1 k ​​bílkovinám urychluje regeneraci rychleji než samotný protein tím, že nahrazuje vaše zásoby glykogenu. 10 gramů bílkovin hrachu a rýže poskytuje kompletní profil esenciálních aminokyselin pro urychlení obnovy a růstu svalů a 1 miliardu probiotických kultur na podporu trávicího ústrojí.  

Tato veganská směs bílkovin je lahodná, snadno se pije a nezatěžuje střeva. 

A ano, je to bez GMO, bez lepku, bez mléka a také košer. 

 

Nutriční hodnoty

 100g

jedna dávka (59g)

Energie

1631

962

Tuky

10g

6g

 - z toho nasycené mastné kyseliny

8

4,5g

Sacharidy

67

40g

z toho cukry

57

34g

Bílkoviny

17

10g

Minerály a stopové prvky

%DDD*

 

%DDD*

 

Vápník

10%

106mg

6%

61mg

Draslík

3%%

137mg

2%

81mg

Sodík

37%

847mg

22%

500mg

Železo

37,50%

6

25%

4mg

 

SLOŽENÍ:

Třtinový cukr, dextróza, hrachový protein, triglyceridy středního řetězce (získané z kokosu), kakaový prášek, rýžový protein, kakaový extrakt, arabská guma, sůl, vanilkový extrakt, Bacillus coagulans GBI-30 6086 (probiotikum)

Dávkování:

Sport Vegan Recovery Mix je určen k použití ihned po cvičení, zejména když cvičení zanechává pocit hladu, když nemáte jídlo ihned dostupné, a když chcete rychlý proces obnovy.

Jednoduše přidejte jednu porci (2 vrchovaté odměrky) do 350 ml vody a protřepejte (nemíchejte)


Podobné produkty