Výrobce: Skratch Labs

Skratch Labs Hydratation

Iontový nápoj legendární značky Skratch Labs nahradí elektrolyty, které ztratíte při výkonu. Dodává více energie, aniž by přitížil žaludku a má naprosto přirozenou chuť.

522 Kč
580 Kč
Sleva -10%
Ušetříte 58 Kč
Nákupem získáte 15 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz

Popis produktu

Vydržíte déle a budete se cítit silnější

Iontový nápoj Skratch Labs byl vytvořen z prostého důvodu – nahradí elektrolyty, které ztratíte při pocení a dodává více energie při cvičení, aniž by Vám přitížil v žaludku nebo chutnal jako kus gumy.Vrcholoví sportovci potřebovali něco, co je bude bezpečně hydratovat, uspokojí jejich žízeň a pomůže jim celkově k lepšímu výkonu. Takže s jejich pomocí jsme koncept úplně předělali, zbavili jsme drinky neonových barev karnevalu a ponechali jen důležité složky. Během procesu jsme zjistili, že jednoduchá verze není lepší jen pro vrcholové sportovce, ale pro každého, kdo se rád potí a dře.

Výsledkem je iontový nápoj s nižším obsahem cukru (4% nebo 4 g na 100 ml) a poměrem cukru (glukóza + fruktóza), který je přizpůsoben urychlenému vstřebání, elektrolytický profil, který se vyrovná tomu, co ztratíte při pocení (800 mg sodíku, 80 mg draslíku, 100 mg vápníku a 80 mg hořčíku na litr), a pouze čerstvé ovoce na lehkou a osvěžující příchuť, kterou byste zvládli pít celý den. To je vše – méně cukru, správný poměr elektrolytů a čerstvé ovoce. Takže pokud jste zatím nenarazili na sportovní drink, který byste si rádi vzali domů, tak teď se vaše štěstí může obrátit.

Pijte, když máte obrovskou žízeň a lije to z vás jako z rozbitého požárního hydrantu. Nepijte uprostřed maratonu seriálů na Netflixu nebo při vyřizování e-mailů (pokud při tom netrénujete). Zkrátka se snažíme říct, pokud jste si to neodpracovali, nezasloužíte si to.

A v neposlední řadě - tyhle iontáky jsou prokázány jako produkty bez geneticky modifikovaných organismů, jsou bezlepkové, bezlaktózové, veganské a košer. 


Podobné produkty