Výrobce: OneUp Components

Sedlovka OneUp Dropper post V2

od 4 399 Kč
5 490 Kč
Sleva -20%
Ušetříte 1 091 Kč
Nákupem získáte 131 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +

Popis produktu

Inovovaná verze sedlovky OneUp nabízí nyní ještě více zábavy ve verzi 2.1!

Oproti předchozí verzi má nová futra, delší životnost a nižší hmotnost. A hlavně vyšší zdvih. 

Sedlovka má velice krátkou zástavbovou část. Máte.li na svém kole dosud sedlovku se zdvihem 125 mm, můžete přejít na OneUp se zdvihem 150 nebo 180mm! Čím níže můžete posunout svoje sedlo během těžkých sjezdů, tím jistěji kolo ovládáte a můžete jet rychleji. S žádnou jinou sedlovkou, která je v současné době na trhu nedostanete těžiště níž. 

 

Nastavte si  zdvih sedlovky až o 20mm podle svých preferencí. Je to jednoduché. Zvládnete to sami, bez nářadí a bez sundavání sedla. A bez nutnosti odvzdušňování. Vybírat si můžete od zdvihů 90mm - 240mm! Sedlovka má nejnovější aktuátor 2.1 pro ten  nejhladší chod.

 

Ovládací páčka není součástí balení sedlovky nutno dokoupit zvlášť. Pro nejlepší chod doporučujeme použít inovovanou páčku OneUp V3 u které si můžete barevně doladit gumičku tak aby Vám sedla na kolo jako ulitá.

 

Hliníková ovládací páka,která se otáčí na ložisku a má perfektně hladký chod. Unikátní pozice páčky na řidítkách Vám umožní stále pevně držet řidítka i když mačkáte ovládací páčku. One Up ovládací páčka je v pozici, která je podobná páčce pro řazení těžšího převodu na řadící páčce. Tato pozice vyžaduje menší pohyb palce.

 

Rozměry sedlovky

 

 

Ovládací páčka není součástí balení, nutno dokoupit zvlášť!

Parametry

Průměr sedlovky 27,2mm, 30,9mm, 31,6mm, 34,9mm

VideaSouvisející produkty