Výrobce: SRAM

Přehazovačka 12spd Sram GX AXS Lunar

S osvědčenou bezdrátovou technologií AXS a robustní odolností příznačnou pro GX je to to nejlepší z Eagle. S rozšířeným rozsahem převodů 520%, bezproblémovou kompatibilitou se zbytkem ekosystému a s možností pro přizpůsobení v appce SRAM AXS je GX Eagle AXS vaší vstupní bránou do budoucnosti.

Jezdci chtějí přehazovačku, která změní převod na povel, jak při šlapání ve stoupání, tak i ve sprintu do cíle etapy. Přehazovačka GX Eagle AXS to umí se vším, co očekáváte od propojených komponentů SRAM AXS. Přehazovačka GX Eagle AXS je dostatečně chytrá na to, aby chránila sama sebe díky její neskutečně pružné a odolné spojce Overload Clutch. Přehazovačka byla navržená s důrazem na různé preference různých jezdců, proto je kompatibilní s kazetou s rozsahem převodů 10-52z jako i s kazetou 10-50z. Postavená na rodokmenu osvědčené mechanické řady GX Eagle, elektronická přehazovačka GX Eagle AXS je tady pro jeden důvod – udělat si svoji práci.

 

 

7 999 Kč
9 999 Kč
Sleva -20%
Ušetříte 2 000 Kč
Nákupem získáte 239 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +
EAN kód: 710845864339 Kód dodavatele: 00.7518.151.000

Popis produktu

- software pro komponenty s podporou AXS, který umožňuje programovat a přizpůsobovat nové komponenty SRAM a RockShox s technologií Eagle

- ochrana proti poškození díky technologii spojky Overload Clutch

- barevné provedení v barvách GX Eagle

- baterie není v ceně - prodejná samostatně

- hmotnost: 468 – 478 gramů

Parametry

Počet rychlostí 12


Podobné produkty