Výrobce: Pirelli

Plášť silniční Pirelli P Zero Race 4S 28-622

Plášť Pirelli P ZERO™ Race 4S 28-622, černý

1 790 Kč
Nákupem získáte 53 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +
EAN kód: 8019227420333 Kód dodavatele: 4203300

Popis produktu

Použití: výkonnostní a vytrvalostní (endurance) kola, okrajově časovkářská kola

Sezónnost: jaro, léto, podzim, zima

Konstrukce: 127tpi, duše

Gumová směs: SmartEVO

Technologie: SmartEVO, TechBELT

Rozměry: 700x28

Doporučená šířka ráfku: 19C

Hmotnost: 260 gramů (700x28)

P ZERO™ Race 4S je nástupce velmi oblíbeného pláště P ZERO™ Velo 4S, prvního cyklistického pláště Pirelli určeného pro všechna roční období. Zatímco dobře známé jízdní charakteristiky starého modelu byly vylepšené, P ZERO™ Race 4S si stále zachovává klíčové vlastnosti celoročního závodního pláště: poskytuje konzistentní přilnavost za každého počasí, propršené a chladné dni nevyjímaje, a přináší závodní jízdní vlastnosti, které učinily řadu plášťů P ZERO™ Race oblíbenou volbou profesionálních cyklistů.

Výjimečná výkonnost pláště za každého počasí je umožněná díky dvěma modernizovaným technickým vlastnostem: gumové směsi SmartEVO – poslední evoluci směsi určené přímo pro silnici, a konstrukci TechBELT Road určené pro použití s duší – kostra pláště o hustotě 120tpi s nylonovým ochranným pásem.

Plášť prošel taky úpravou a vylepšením vzorku: speciální hluboké drážky jsou doplněné silnějším vzorkem běhounu, co umožňuje dosáhnout lepší přilnavost pláště v studeném počasí, delší životnost, a lepší ochranu proti propíchnutí. Všechny speciální vlastnosti nového pláště P ZERO™ Race 4S jsou odborně vyráběné v Itálii, a poskytují tak jedinečnou kvalitu a maximální výkonnost.

Parametry

Průměr kol Silniční

VideaSouvisející produkty