Výrobce: Pirelli

Plášť Pirelli Cinturato Gravel M 35-622

NEZASTAVITELNÁ VÝKONNOST

Nízký profil a kompaktní vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu s pevným podkladem, za sucha i za mokra.

1 590 Kč
Nákupem získáte 47 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +
EAN kód: 8019227377088 Kód dodavatele: 3770800

Popis produktu

Vlastnosti:

• Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ní je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra.

• Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti proříznutí a propíchnutí.

• Vícevrstvá 127tpi konstrukce opletu z nylonu.

• TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky.

• TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky.

 

Know-how Pirelli z terénních off-road disciplin umožnilo vytvořit pláště pro váš dokonalý zážitek z jízdy na jakémkoliv gravel a terénním povrchu, v jakýchkoliv podmínkách - za sucha i za mokra. Rozsáhlý a úspěšný rodokmen v rally a motokrosu je zárukou zkušeností Pirelli při vypořádání se s náročnými terény bez obětování efektivity odvalování a životnosti pláště. Řada plášťů Cinturato Gravel vám umožňuje jezdit déle, komfortněji, objevovat nová místa a můžete zapomenout na počasí a defekty.

 

Konstrukce: 127tpi, TLR

Doporučená šířka ráfku: 21C

Ochrana: TechWALL Gravel

Hmotnost: 445 g

 

TECHNOLOGIE:

TechWALL Gravel

Pirelli vytvořilo konstrukci pláště, která je kombinací knowhow pod označením armour tech™ s vlastnostmi vyvinutými pro využití v terénu MTB. Konstrukce a její komponenty

mají vlastnosti, které umožňují odolávat poškození (např. propíchnutí ostrým předmětem nebo kamenem): přidaná vrstva materiálu vysoce odolného proti proříznutí pokrývá plochu od patky k patce a zároveň nesnižuje efektivitu odvalování pláště a jeho kvality při ovládání. Výsledkem je možnost využití na lehčích gravel podkladech jako i v těžkých terénních podmínkách.

 

SpeedGRIP

Pirelli vytvořilo vlastní gumovou směs, která umožňuje lepší výkonnost a přenos energie s menším úsilím při jízdě na asfaltu, šotolině nebo v agresivnějším terénu. Směs SpeedGRIP dosahuje stejné odolnosti, jako její MTB sourozenec (SmartGRIP), jako i stejně vysokou úroveň přilnavosti na mokrém povrchu a umožňuje efektivnější přenos energie pro snížení valivého odporu na úroveň podobnou čistě závodním silničním plášťům. Tato high-tech gumová směs je produktem zkušeností získaných ze světa off-road závodních okruhů po celém světě, kde má Pirelli svoje stabilní místo na 2 i 4 kolových vozidlech.

Výsledkem je směs se dvěmi diametrálně odlišnými charakteristikami:

• odolnost proti protžení: maximální mechanický grip v suchých podmínkách s lepší životností a odolností proti propíchnutí

• chemický grip: jistota a kontrola za každého počasí a na každém mokrém povrchu, na silnici nebo v terénu

Parametry

Průměr kol 28, Silniční


Podobné produkty