x

Bontrager - 30denní neomezená záruka


Pokud z nějakého důvodu nebudete spokojeni se zbožím Bontrager zakoupeným v Krab cycles, nebo na e-shopu krabcycles.cz, zboží vraťte spolu s originální účtenkou v Krabcycles do 30 dnů od koupě a my vám ho vyměníme nebo vám vrátíme peníze. Považujte to za 30denní zkušební období.

Tato záruka pokrývá náhradní díly Bontrager, sedla, tretry, přilby, oblečení a příslušenství Bontrager. Na původní vybavení Bontrager zakoupené jako součást kola se tato záruka nevztahuje. Použité položky je třeba před vrácením vyčistit. Pokud zašlete špinavé či nevyprané zboží, vrátíme vám je zpět na vaše náklady. 30denní záruka nelze uplatnit na poškozené zboží. V tomto případě můžete uplatnit reklamaci (jedná-li se o výrobní vadu).

Nejste-li si jistí jestli se 30denní záruka Bontrager vztahuje i na váš případ, kontaktujte nás na e-mailu nebo tel. +420 727 936 272.30 dní záruka vrácení peněz


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.