Výrobce: Campagnolo

Kotouč Campagnolo s duralovým unašečem 160mm Centerlock

1 215 Kč
Nákupem získáte 36 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz
EAN kód: 8053340451263 Kód dodavatele: DB-160C3

Popis produktu

DB brzdový kotouč Campagnolo AFS (Axial Fitting System, identický se Shimano Central Lock) o průměru 140/160 mm a šířce 1,85 mm je vyroben z nerezové oceli a je uchycen na duralovém 6-ti ramenném unašeči. Toto řešení nabízí ideální kompromis mezi tuhostí, hmotností a odvodem tepla vznikajícím při intenzivním brzdění.
Kotouč o průměru 140 mm je určen výhradně pro zadní brzdu tj. nelze jej umístit do předního brzdového třmenu.
Campagnolo kladlo veliký důraz na bezpečnost a z tohoto důvodu zvolilo kruhový tvar kotouče, který je z pohledu možného zranění nejbezpečnější. Zároveň zaoblilo hranu kotouče takovým způsobem, že v tuto chvíli lze považovat kotouče Campagnolo za ty nejbezpečnější na trhu.
POZNÁMKA: kotouč je nutné vyměnit, pokud se jeho šíře sníži na hranici 1,65 mm.
Kotouče jsou nabízeny v následujících průměrech: 140 mm (pouze pro zadní brzdový třmen při váze jezdce do 80 kg) a 160 mm (pro zadní i přední brzdový třmen).
Použité materiály: ocel, dural
Váha: 133 g (pro 160 mm)

POZNÁMKA: brzdové kotouče Campagnolo jsou záměrně vyráběny tak, ze v nýtovaných spojích vykazují nepatrnou vůli (zjistitelnou pouze v případě, že se zabržděným kolem pohybujete na místě vpřed a vzad). Toto technické řešení označované firmou Campagnolo jako DFS (Disc Floating System) výrazně napomáhá k chlazení kotouče.

Pro dotažení závěrné matice brzdového kotouče použijte přípravek UT-BB130.

Parametry

Průměr 160mm
Úchyt kotouče centerlock


Podobné produkty