Výrobce:

Jim Jerky hovězí BBQ 23g

Ideální svačina na cesty i na doma. Lahodně ochucené pikantní hovězí maso s autentickou kouřovou chutí, vyrobené v České republice. Obsahuje vysoké procento proteinu, a je tak ideálním zdrojem energie. Potřebnou dávku energie mám Jim Jerky dodají při sportu, na cestách a ve chvílích zábavy i relaxace. Jim Jerky se vyrábí pouze z pečlivě vybraných libových kusů masa. Obsahují tak minimální množství tuku. Jsou určeny pro každého, komu záleží na zdravém životním stylu a má rád maso.

65 Kč
Nákupem získáte 1 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +
EAN kód: 8595229919438

Popis produktu

Tradice sušení masa spadá do starého Egypta, k dokonalosti ho však dovedli severoameričtí Indiáni. Od nich tento způsob úpravy masa převzali trapeři a kovbojové po celém Divokém západě. Sušené maso, které si zachovalo maximální dávku energetické hodnoty při minimální hmotnosti, totiž usnadňovalo jejich život spojený s dlouhým putováním.

V dnešní době zůstává princip stejný, ale díky moderním technologickým postupům Vám můžeme nabídnout celou řadu chutí podle Vašeho gusta.

Složení: sušené hovězí maso (82,9%) jedlá sůl, (3,2%), řepkový olej, ocet kvasný lihový, zvlhčovadlo: glycerol, cibule, česnek, směs koření, přírodní aroma, extrakt z droždí.


Podobné produkty