Výrobce: invisiFRAME

InvisiFrame polep rámu Trek (lesklý)

V invisiFRAME vyvinuli dokonale padnoucí ochranný polep rámu přesně pro Vaše kolo. Kity byly navrženy tak, aby ochránily co největší část rámu, ale nebyly náročné na nalepení!

1 813 Kč
2 590 Kč
Sleva -30%
Ušetříte 777 Kč
Nákupem získáte 54 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +

Popis produktu

NEPŘETRŽITÁ OCHRANA NA TRAILECH I PŘI PŘEVOZU

Používáme ty nejlepší folie XPEL, což znamená že vaše kolo bude mít permanentní ochranu a bude i po letech vypadat jako nové! Folie inivisFRAME pokrývá valnou většinu rámu takže nemusíte mít strach o škrábance! 

 NESTÁRNOUCÍ A SAMO-OPRAVOVACÍ

Naše polepy invisiFRAME nezežloutnout ani nezestárnou, tak jako levnější či částečné ochranné polepy na rám. Pokud folii při aplikaci zahřejete, zacelí i drobnější škrábance které již na kole máte! 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Na milimetr přesný, přesně na velikost rámu vyřezaný ochranný polep rámu invisiFrame. Máme v databázi přes 40.000 velikostí rámu a povrchových úprav. Čas se vykašlat na levné polepy které neochrání celý rám a pořídit něco pořádného!

OCHRAŇTE SVŮJ RÁM I VIDLICI A ZVYŠTE JEJICH HODNOTU

Polepením svého rámu zvyšujete jeho hodnotu, protože až ho budete za pár let prodávat, Folii sundáte a kolo bude vypadat jako nové! 

 

TO NEJLEPŠÍ PRO TY NEJLEPŠÍ

Tak jako vozí folie TOP jezdci světových seriích, tak jako mají tyto folie nejlepší bikeshopy po celém světě, tak i vy se přidáváte do rodiny vice jak 80.000 jezdců kteří s těmito kity jezdí! Díky! 


Podobné produkty