Výrobce: FlixFlox

Dětská cyklosedačka FLIXFLOX max 22KG (modrá)

Novinka pro rok 2023. Zvýšená nosnost a k tomu spoustu vychytávek, které zohledňují zákaznické podněty z předchozí varianty. Česká lehká přední enduro cyklosedačka pro vaše společné chvíle na kolech. Namontujete ji bez nářadí na téměř jakékoliv kolo.

Otestováno na kolech a dětech zaměstnanců Krabcycles.

Verdikt: Hodně na pohodu!

2 600 Kč
Nákupem získáte 78 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz
Kód dodavatele: 200/MOD

Popis produktu

FlixFlox je i česká dětská enduro sedačka, kterou vyvinul táta profesionální designer/konstruktér pro svého syna, když nemohl sehnat sedátko podle svých požadavků.

Konečně můžete sdílet svou radost z cyklistiky. Lehké a jednoduché řešení pro rychle měnící se podmínky na "bojišti". Je jedno kdo pojede, kdo poveze a na jakém kole, flixfloxka je připravená pořád.  

Přední sedačka na rám FlixFlox je určena pro stabilně sedící děti s výškou od 70 cm až do 110 cm. Což odpovídá zhruba věku 1,5 až 4 roky.  Jednou z unikátností této sedačky je tříbodový pás, kterým se dítě do sedačky poutá a který zajišťuje nejvyšší bezpečnost a stabilitu pro dítě. Nohy před strčením do předního kola chrání třmeny a rukama se dítě drží řídítek, takže si vštěpuje jízdní návyky, které se mu budou hodit, jakmile samo začne jezdit na kole. Sedátko FlixFlox je navržené tak, aby omezovalo jezdce co nejméně. Váží jen 490 gramů, k dostán je ve třech barevných variantách. Lze ji snadno namontovat bez nářadí na většinu cyklo rámů včetně těch karbonových

Pěnová sedačka se dodává rozložená na 2 části, které podle návodu jednoduše smontují dohromady. K rámu kola ji za minutku přiděláte popruhy. Když sedačku nepotřebujete, sedačku snadno sundáte a je stále připravena k nasazení. Sedačka je vyrobená ze zdravotně nezávadné polyethylenové pěny, takže až vám doslouží, můžete ji vyhodit do recyklovatelného odpadu.  Sedačka byla s úspěšně testována v certifikovaném Strojírenském Zkušebním Ústavu v Jablonci nad Nisou.


Podobné produkty