Skladem
7 000 Kč
10 900 Kč
LYRIK ULTIMATE
Rychlejší. Silnější. Nemilosrdně efektivní. Nová vidlice Lyrik je pro všechno nahoru a jede dolů za vše. Nejuniverzálnější vidlice v nabídce RockShox dostala maximálně přizpůsobenou konstrukci, která je lehčí a zároveň kriticky tuhá pro legendární výkonnost a zábavný přístup Lyrik. Lyrik Ultimate obsahuje všechny špičkové technologie, jako jsou tlumení Charger 3, ButterCups vložky tlumící vibrace a nové vzduchové pružení DebonAir+. Nechte Lyrik zpívat svou písničku v nové svěží zelené barvě „Heavy Meadow“, inspirované alpskými festivaly odolnosti. Nový Lyrik Ultimate je tady.
VLASTNOSTI
- Konstrukce s průměrem vnitřních nohou 35mm se zaměřením na all-mountain — uspokojivě tuhá, efektivní a navržená tak, aby osekala co nejvíce nadbytečné hmotnosti.
Tlumení Charger 3, které se již v sezóně 2021 prokázalo na stupních vítězů několika vítězstvími, je připravené oslovit masy. Charger 3 se vyznačuje zcela novým designem IFP pístu. Nabízí větší konzistenci v průběhu zdvihu a skutečně nezávislé nastavení, které snižují drsný projev a zvyšují kontrolu bez jakýchkoli překrývání ve funkčnosti. Díky vysokorychlostní kompresi (HSC), nízkorychlostní kompresi (LSC) a přepracovanému nízkorychlostnímu odskoku (Rebound) je každé kliknutí přesné a smysluplné. Nalaďte svůj dokonalý zážitek z jízdy bez dalšího hádání. Žádné oběti a žádné váhání. Toto je Charger 3.
- ButterCups blokují 20 % vysoko frekvenčního „drncání“ trailu. Omezení těchto vibrací výrazně snižuje únavu rukou a paží, takže vám zanechává pocit svěžesti a větší jistoty.
- Vzduchové pružení DebonAir+ je navržené tak, aby dosáhlo dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: pocit máslově hladkého chodu na malých nerovnostech, zvětšený objem vzduchu pro větší oporu v průběhu zdvihu a celkově vyšší chod odpružení při jízdě pro větší jistotu, když se terén stane opravdu strmým.
- Ultimate sada pouzder ve spodních nohou maximalizuje jejich přesah, snižuje tření a vytváří podmínky pro nejhladší možnou jízdu.
- Přetlakové ventily Pressure Relief Valves eliminují nežádoucí nárůst tlaku vzduchu ve spodních nohou způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím tlačítka přetlakové ventily navrátí prémiový pocit z vidlice v celém jejím zdvihu.
- Mazivo odpružení Maxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu za jízdou.
- Šroubovací adaptéry pro použití se standardními koncovkami náboje jsou nyní součástí vidlice.
- Lehká opracovaná a eloxovaná korunka je odolná a s perfektním vzhledem.
- Vidlice je dostupná v Ultimate vysoce lesklé černé nebo v nové zelené „Heavy Meadow“ barvě inspirované alpskými festivaly odolnosti.
- Kompatibilita s prémiovými krátkými blatníky RockShox (RockShox šroubovací blatník v balení).
- Tlumící kapalina Maxima Plush snižuje tření a stará se o tichý chod tlumení.
SPECIFIKACE
Tlumení: Charger 3 RC2 s ButterCups
Vzduchové pružení: DebonAir+ s ButterCups
Přetlakové ventily: Pressure Relief Valves
Pouzdra: Ultimate
Velikost kol: 29"
Zdvih: 160mm
Offset: 44mm (29")
Hmotnost: 2028 gramů (29" 160mm)