Výrobce: Trek

Trek Émonda SL 6 eTap (Dark Prismatic/Trek Black)

Émonda SL 6 Disc má všechny výhody úžasně lehké karbonové silničky s aerodynamicky tvarovanými trubkami, které vás zrychlí ve stoupáních i na rovinkách. Tento stroj je díky velmi chytrému a hladkému bezdrátovému elektronickému pohonu SRAM Rival AXS, lehkým karbonovým kolům a zahrnutému měřiči výkonu skvělou volbou pro rychlé silničkáře, kteří chtějí každou výkonnostní výhodu.

97 990 Kč
98 490 Kč
Sleva -1%
Ušetříte 500 Kč
Nákupem získáte 2939 bodů do věrnostního programu.
Není dostupné

Popis produktu

Na dlouhých a rychlých trasách jste jako doma a hledáte ultralehké aerodynamické kolo osazené závodními díly. Chcete také neuvěřitelnou rychlost, přesnost a elegantní vzhled nejnovějšího bezdrátového elektronického pohonu SRAM.

Lehký a aerodynamický rám a vidlice z karbonu OCLV řady 500, bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival eTap AXS 2x12, měřič výkonu Rival AXS a karbonová kola Aeolus Elite 35 umožňující použití bezdušových plášťů.

Ano, můžete mít všechno: velmi lehký aerodynamický rám pro větší rychlost v jakémkoli terénu, jedinečnou ovladatelnost a špičkový bezdrátový elektronický pohon pro bleskově rychlé řazení (a to i pod zatížením) a menší nároky na údržbu. A to vše za příznivou cenu.

 

Parametry

Průměr kol Silniční
pláště 700x25
brzdy SRAM Rival hydraulic disc
Barva rámu černá


Podobné produkty