Výrobce: Trek

Trek Dual Sport 2 (Mulsanne Blue)

Dual Sport 2 je krosové kolo do každého prostředí, které vyniká v různých terénech. Je účinné na asfaltu, stabilní na drsnějším terénu, jako jsou štěrkové cesty, a je vždy pohodlné. Odpružená vidlice, pláště do každého terénu a hydraulické kotoučové brzdy činí z Dual Sport 2 chytrou volbu pro ty, kdo se chtějí vydat mimo hladké městské silnice.

16 715 Kč
Nákupem získáte 501 bodů do věrnostního programu.
5 pracovních dní

Popis produktu

Někdy rádi vyrážíte na silnice. Jindy rádi jezdíte po štěrku a nenáročných trailech. Chcete jediné odolné krosové kolo, které obstojí při každém dobrodružství a dá se na něm skvěle dojíždět, s prvky zaručujícími pohodlí a jistotu v různých terénech.

Odolný hliníkový rám s elegantním vnitřním vedením lanek, odpružená vidlice se zamykáním, spolehlivý 2x9 pohon se širokým rozsahem převodů, takže nikdy nebudete šlapat příliš namáhavě ani příliš snadno, přilnavé a rychlé pláště do každého terénu a výkonné hydraulické kotoučové brzdy pro brzdný účinek za každého počasí.

Dual Sport 2 je krosové kolo, které vás zaveze kamkoli a pomůže vám blíž prozkoumat svět. Asfalt? Štěrk? Traily? Hračka. Široký rozsah převodů, úchyty na nosič a blatníky, přední odpružení a technologické schopnosti ke sledování kondice jen umocňují jeho všestrannost.

Funkce hydraulického zamykání vidlice zvyšuje efektivitu jízdy – na hladkém asfaltu ji můžete zamknout a na hrbolatějších trailech zase odemknout.

Pohon 2x poskytuje všechny potřebné převody.

Rám lze snadno dovybavit příslušenstvím, jako jsou např. nosiče, stojánek, blatníky a světla.

Kompatibilita se systémem DuoTrap S usnadňuje bezdrátové sledování jízd, abyste si mohli stanovit cíle a pak je plnit.

Díky vnitřnímu vedení je životnost bowdenů delší a kolo má elegantnější vzhled.

Parametry

Určení Muži, Ženy
Rám Hliník Alpha Gold, kompatibilní s DuoTrap S, vnitřní vedení lanek, úchyty na nosič a blatníky, kotouč s úchytem Post Mount, úchyt na stojánek, rychloupínák 135 x 5 mm.
vidlice SR Suntour NEX, spirálová pružina, nastavení tuhosti, hydraulické zamykání, rychloupínák 100 x 5 mm, zdvih 63 mm.
řazení Shimano Altus M2010, 9 rychlostí
přehazovačka Shimano Altus M2010, 9 rychlostí
přesmykač Shimano Acera T3000, objímka 34,9 mm, horní, spodní i horní tah.
kliky Kovaná slitina, 46/30, chránič řetězu, délka 170 mm.
kazeta Shimano HG200, 11-36, 9 rychlostí.
pláště Bontrager GR1 Comp, 700 x 40.
brzdy Tektro HD-M275, hydraulické kotoučové.
sedlo Bontrager Satellite.
hmotnost M - 13,22 kg
Barva rámu modrá


Podobné produkty