Od 4.10. 15:00 hodin do 8.10. máme v KrabCycles z TeamBuildingových důvodů zavřeno! Musíme si taky někdy zajezdit, ne? 
x

Zobrazit kategorie
Výrobce: Trek

Trek Dual Sport 2 Equipped (Black)

Dual Sport 2 Equipped je pohodlné krosové kolo, které je účinné na asfaltu a stabilní v drsnějším terénu. Odpružená vidlice a široké přilnavé pláště vyhlazují nerovnosti a kotoučové brzdy poskytují parádní brzdný účinek. Tento model je dále vybaven blatníky, zadním nosičem a světly, takže je hned od začátku připraven na dojíždění, nákupy a další výpravy.

Varianta:
18 840 Kč
Nákupem získáte 565 bodů do věrnostního programu.
na dotaz
Předpokládané dodání: termín upřesníme
EAN kód: 601842574621 Kód dodavatele: 5258434

Popis produktu

Rádi jezdíte na silnicích a lehkých trailech a užíváte si dojíždění i nákupy. Chcete odolný krosový stroj, který obstojí při každém dobrodružství, s prvky zaručujícími pohodlí v různých terénech a užitečným vybavením, které vám umožní kolo víc využít.

Odolný hliníkový rám, uzamykatelná odpružená vidlice, pohon Shimano 2x9 se širokým rozsahem převodů, přední nábojové dynamo k napájení světel, široké a rychlé pláště Bontrager s extra trakcí do každého terénu, hydraulické kotoučové brzdy, ergonomické gripy, blatníky, zadní nosič kompatibilní s MIK, světla s stojánek.

Dual Sport 2 Equipped vám umožní víc jezdit na kole. Asfalt? Traily? Pojíždění po městě? Hračka. Široký rozsah převodů, přední odpružení a vybavení jako blatníky a světla připravené na dojíždění zvyšují jeho všestrannost.

Parametry

pláště Bontrager H2 Comp Reflective, 700 x 40.
brzdy Tektro HD-M275, hydraulické kotoučové.
Barva rámu černá


Podobné produkty