Výrobce: Trek

Trek Checkpoint SL 5 (Radioactive Red/Nautical Navy)

Checkpoint SL 5 je karbonové gravelové kolo na neopakovatelná dobrodružství na jakýchkoli cestách. Je zhotoveno z lehkého karbonu OCLV a osazeno tlumicím prvkem IsoSpeed vyhlazujícím nerovnosti terénu, hbitou a zároveň stabilní progresivní geometrií, vnitřním úložným prostorem a řadou úchytů. To vše z něj dělá parádní gravelové kolo, které hravě zvládá ty nejdelší a nenáročnější jízdy i ty nejambicióznější bikepackingové výlety.

108 990 Kč
Nákupem získáte 3269 bodů do věrnostního programu.
5 pracovních dní

Popis produktu

Chcete jezdit daleko, rychle a parádně si to užívat – v cyklistických kalhotách, kraťasech, na bikepackingovém výletu nebo při nelítostných gravelových závodech. Je to úplně jedno. Chcete rychlé a pohodlné kolo s neomezenými možnostmi převážení výbavy na gravelových závodech i při každodenních výletech.

Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním tlumicím prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník. Dále karbonová vidlice, pohon 2x11 Shimano GRX s pomalejšími převody na stoupání či jízdu drsným štěrkem a kola Paradigm SL. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech.

Lehkost, rychlost a pohodlí. Díky rámu z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed a gravelovou geometrií a vnitřnímu úložnému prostoru a pohonu do drsného terénu nabízí Checkpoint SL 5 jedinečnou kvalitu jízdy.

Parametry

Určení Muži, Ženy
Rám Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed,vnitřní vedení lanek, kryt úložného prostoru dolní trubky, držák řetězu 3S, středové složení T47 BB, úchyty na nosič a blatník, integrované úchyty pro brašnu na rám, kotouč s úchytem Flat Mount, kompatibilní s teleskopickou
vidlice Trek Checkpoint, celokarbonový, kónický karbonový sloupek, úchyty na nosič, úchyty na blatník, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 12 x 100 mm.
řazení Shimano GRX RX600, 11 rychlostí
přehazovačka Shimano GRX RX810, dlouhé ramínko, převodník max. 34 zubů
přesmykač Shimano GRX RX810, úchyt braze-on
kliky Shimano GRX RX600, 46/30
kazeta Shimano 105 HG700-11, 11-34, 11 rychlostí
zapletená kola Bontrager, zapouzdřené ložisko, kotouč Center Lock, ořech Freehub Shimano 11 rychlostí, pevná osa 142 x 12 mm
pláště Bontrager GR1 Team Issue, 700 x 40.
brzdy Shimano GRX, hydraulické, kotoučové.
sedlo Bontrager P3 Verse Comp, ocelové ližiny, šířka 145 mm
hmotnost 56 ‒ 9,7 kg


Podobné produkty