Výrobce: Skratch Labs

Skratch Labs Hydratation 1 dávka

Skratch LabsNahradí elektrolyty, které ztratíte při výkonu. Dodává více energie, aniž by přitížil žaludku. Má naprosto přirozenou chuť.

49 Kč
Nákupem získáte 1 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz

Popis produktu

 

Původně jsme tento drink vytvořili, protože někteří světoví vrcholoví sportovci zkrátka potřebovali něco lepšího. Z běžných se jim dělalo špatně. Nedaly se pít – byly moc sladké, přechucené, a ani nenahrazovaly ztráty z potu – toto překazilo celý smysl, bylo to jako bojovat proti žízni větší žízní.

Vrcholoví sportovci potřebovali něco, co je bude bezpečně hydratovat, uspokojí jejich žízeň a pomůže jim celkově k lepšímu výkonu. Takže s jejich pomocí jsme koncept úplně předělali, zbavili jsme drinky neonových barev karnevalu a ponechali jen důležité složky. Během procesu jsme zjistili, že jednoduchá verze není lepší jen pro vrcholové sportovce, ale pro každého, kdo se rád potí a dře.

Výsledkem je sportovní drink s nižším obsahem cukru (4% nebo 4 g na 100 ml) a poměrem cukru (glukóza + fruktóza), který je přizpůsoben urychlenému vstřebání, elektrolytický profil, který se vyrovná tomu, co ztratíte při pocení (800 mg sodíku, 80 mg draslíku, 100 mg vápníku a 80 mg hořčíku na litr), a pouze čerstvé ovoce na lehkou a osvěžující příchuť, kterou byste zvládli pít celý den. To je vše – méně cukru, správný poměr elektrolytů a čerstvé ovoce. Takže pokud jste zatím nenarazili na sportovní drink, který byste si rádi vzali domů, tak teď se vaše štěstí může obrátit.

Pijte, když máte obrovskou žízeň a lije to z vás jako z rozbitého požárního hydrantu. Nepijte uprostřed maratonu seriálů na Netflixu nebo při vyřizování e-mailů (pokud při tom netrénujete). Zkrátka se snažíme říct, pokud jste si to neodpracovali, nezasloužíte si to.

Možná by vás také zajímalo, že tyto drinky jsou prokázány jako produkty bez geneticky modifikovaných organismů, bezlepkové, bezlaktózové, veganské a košer, protože to tak, při dodržování našich cílů, prostě dopadlo.


Podobné produkty