Výrobce: Pirelli

Plášť 29" x 2,2 Pirelli Scorpion XC S light

Plášť Pirelli Scorpion XC S Lite 29 x 2.2

MAXIMÁLNÍ ZÁBĚR NA MĚKKÉM A SYPKÉM POVRCHU

Vzorek s vysokým profilem bloků a velkou vzdáleností mezi nimi pro proniknutí do každého sypkého a měkkého povrchu, za sucha nebo v blátě a s vlastnostmi gumové směsi SmartGRIP. Nejlepší volba pro tratě, kde se typy podkladů a terénů mění, ale udržení maximálního záběru zůstává podstatným prvkem. Navíc se plášť vyznačuje vysokou úrovní spolehlivosti a dlouhou životností.

990 Kč
1 550 Kč
Sleva -36%
Ušetříte 560 Kč
Nákupem získáte 29 bodů do věrnostního programu.
Skladem
- +
EAN kód: 8019227370409 Kód dodavatele: 3704000

Popis produktu

Vlastnosti:

  • Gumová směs SmartGRIP – výborná přilnavost za sucha i za mokra po celou životnost pláště se zvýšenou odolností proti protržení.
  • Oplet – vícevrstvý nylonový oplet o hustotě 120tpi pro nízkou hmotnost a skvělé odvalování.
  • Tubeless-Ready – bezdušové použití se snadnou montáží a odolnými patkami.

 

Pirelli Scorpion XC je modelová řada určená pro každodenní crosscountry ježdění. Či už to je čistě závodní nasazení, kde se všechno odvíjí od rychlosti a dobré stopy, nebo pohodové a uvolněné ježdění, Scorpion XC staví na gumové směsi SmartGRIP s výbornou přilnavostí a záběrem za sucha i mokra a konstrukcích LITE (nízká hmotnost, vysoká rychlost) nebo ProWALL (zvýšená ochrana proti propíchnutí a vysoká rychlost).

 

Konstrukce: 120tpi, TLR

Doporučená šířka ráfku: 25C

Ochrana:

Hmotnost: 680 g

 

TECHNOLOGIE:

LITE

Všechny modely s konstrukcí pláště LITE se vyznačují maximální efektivitou odvalování a pružností: kostra pláště má nízkou hmotnost pro dosažení největšího výkonu při jízdě a hladké jízdy. V porovnání s konstrukcí ProWALL, verze LITE využívá měkčí a lehčí konstrukci, která poskytuje maximální rychlost při nejnižší možné hmotnosti. Perfektní volba pro cyklisty, kteří chtějí uspořit pár vteřin na závodní trati, jako i pro cyklisty zaměřené na udržení nízké hmotnosti vybavení pro jemný jízdní styl. Modely LITE jsou vybavené nejpokročilejší konstrukcí pro XC závodní nasazení.

 

SmartGRIP

Špičková gumová směs je produktem zkušeností Pirelli nabytých z off-road závodních okruhů pro 2 i 4 kola po celém světě. Inženýři Pirelli vyvinuli směs se dvěmi diametrálně protikladnými vlastnostmi:

  • odolnost proti proříznutí: garantuje maximální mechanickou přilnavost a záběr v suchých podmínkách a vyšší odolnost proti propíchnutí spolu s delší životností
  • chemickou přilnavost za mokra: není potřeba přemýšlet nad změnou podmínek, jestli bude pršet nebo jestli budou na trati bahnité a kluzké sekce

 

Výsledkem je delší životnost jízdních vlastností pláště, který nejenom že má výbornou přilnavost a záběr v protichůdných podmínkách jako jsou sucho a mokro, ale také si tyto jízdní charakteristiky udržuje, jak se vzorek opotřebovává. Na rozdíl od vícesměsných gumových směsí (dvou nebo tří), jednosměsné složení SmartGRIP umožňuje vyrovnané jízdní vlastnosti v průběhu opotřebovávání pláště a jeho celé životnosti. Větší mechanická odolnost gumy poskytuje také vyšší odolnost nejenom proti opotřebení, ale také proti propíchnutí, proto je potřeba vyvinout větší sílu k proříznutí nebo propíchnutí pláště.

Parametry

Průměr kol 29


Podobné produkty