x

Služby

Testování elektrokol


Testování elektrokolV Krabcycles víme, že důkladný výběr jízdního kola se neobejde bez jízdy, bez testování v sedle. Kolo musíte vzít alespoň na cyklostezku před obchodem. Ještě lepší je vytáhnout kolo na polní cesty, lesní pěšinu, nebo do tvrdého terénu. Zkrátka přesně tam, kde se svým kolem běžně jezdíte.

Elektrokolo je ještě specifičtější, protože asistovaný elektropohon vyzkoušela jen velmi malá část z našich zákazníků. Přitom je pro koupi elektrokola zásadní vyzkoušet jak asistovaný pohon funguje a jestli vám vyhovuje.

Proto jsme pro vás nově připravili možnost testovat elektrokola na vlastní kůži přímo v našem obchodě. Máte tak možnost projet se na stejných modelech, které máme současně v nabídce. 

Testování s prodejcem

Testování s prodejcem je ideální pro ověření vhodné velikosti a vyzkoušení asistovaného pohonu. Testování probíhá jako krátká projížďka na cyklostezce v blízkosti našeho obchodu. Výhodou je časová nenáročnost, přítomnost prodejce, který zkontroluje vhodnost velikosti a odpoví na všechny vaše otázky ohledně kola. Pro takové testování je nutné domluvit si předem schůzku s prodejcem, aby si na vás mohl vyhradit potřebný čas.

Testování s prodejcem

Testování na vlastní pěst

 Zavolejte nám a konkrétní kolo si zarezervujte. Pak stačí jen složit zálohu 5000 Kč a vyrazit na testování. Vyjeďte s kolem na oblíbený výlet, nebo trail za domovem, abyste naplno vyzkoušeli jeho potenciál a možnosti. Toto testování je zpoplatněné podle ceníku naší půjčovny. V případě, že si kolo koupíte je testování bezplatné a částku vám buď nebudeme účtovat, nebo zpětně odečteme z pořizovací ceny kola.Související produkty


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.