Výrobce: Trek

Odrážedlo Trek Kickster (černá)

Při jízdě na kole je rovnováha zásadní. Kickster je ideální nástroj, který vaše batolata naučí osvojit si tuto důležitou dovednost. Toto dětské balanční kolo nemá pedály a rovnováha je tedy hlavním cílem. Dále je vybaveno rukojetí, abyste těm svým capartům mohli při učení trochu pomoct. Kickster je ideální pro děti vysoké 86 až 102 cm.

2 990 Kč
6 665 Kč
Sleva -55%
Ušetříte 3 675 Kč
Nákupem získáte 89 bodů do věrnostního programu.
Na dotaz
EAN kód: 601479639250 Kód dodavatele: 547723

Popis produktu

Je pro vás vhodné, pokud…

Hodláte vytrénovat příštího vítěze Tour de France a chcete s tím začít co nejdříve. Zvládat jízdu na kole je mnohem snazší, když se naučíte držet rovnováhu. Kickster je balanční kolo, které vašim dětem umožní přeskočit balanční kolečka a přejít rychle na běžné kolo.

Získáte toto vybavení

Kickster má lehký hliníkový rám a velmi jednoduchou geometrii stepthrough ideálně navrženou pro krátké nohy. Je osazeno 12palcovými koly, rukojetí na sedle, abyste své ratolesti mohli trochu pomoct, a omezovačem řídítek, takže děti nemohou úplně protočit či příliš rychle otočit přední kolo.

Pomocí Kicksteru děti snadno naučíte, jak jezdit na kole. Oproti balančním kolečkům umožňuje toto kolo dětem, aby už v raném věku zvládly rovnováhu. Brzy tak sebevědomě a pohodlně vyrazí na velkém kole.

Parametry

Průměr kol 12
Barva černá
Určení Děti
Rám Hliník
vidlice Dialed 12 palců, vysoce pevná ocel
zapletená kola 12 palců, 20 děr
pláště Innovia, 12x1,75 palce
řidítka Dialed, jeden kus, integrovaný
gripy Dialed, Kraton
sedlo Dialed, integrovaný, polstrovaný
hmotnost 3.97 kg
Barva rámu černá


Podobné produkty