Výrobce: MAX1

Světlo MAX1 Power LED 1500Lm

1 150 Kč
Nákupem získáte 34 bodů do věrnostního programu.
Není dostupné
EAN kód: 2836000000003

Popis produktu

VYSOCE VÝKONNÉ SVĚTLO MAX1-POWER-LED-20Watt-1500Lm POWER LED
PRO CYKLISTY A DALŠÍ OUTDOOROVÉ NOČNÍ AKTIVITY

SSC výkonná LED T6 CREE LED 1500 lumenů (životnost LED min. 10 000hod.)

Tři režimy výkonu:
- Vysoká intenzita svícení: 20 Watt, 1500 Lm, výdrž až 2 hod.
- Standardní intenzita svícení: 12 Watt, 900 Lm, výdrž až 6 hod.
- Blikání: 900 Lm, výdrž až 10 hod.

Způsob použití:
Světlo je lze montovat na řídítka jízdního kola jako běžné světlo (držák je součástí balení), pomocí pružných gumových pásků lze použít jako čelovou lampu nebo připevnit na přilbu. Sada obsahuje akumulátor ze čtyř vysokokapacitní dobíjecí Li-ion baterií 18650. Kapacita akumulátoru je: 4400 mAh – maximální napětí: 4.2 V - nově od 20.5.2014 červenobílé balení MAX1

Nabíjení:
baterie jsou moderní 4 ks článků 18650 lithium-iontové (Li-ion), jsou to bezpaměťové baterie, které můžete dobíjet v jakémkoliv stavu vybití baterie bez zásadních důsledků na životnost a výkon baterie. Všechny články jsou spojeny paralelně, to znamená že akumulátor má při plném nabití hodnotu 4.2 V. Při maximálním vybití baterie do maximálního nabití je doporučená doba nabíjení 8 hodin. Pro maximální využívání baterií je doporučeno (takzvaně naformátovat baterii). Při prvním použití světlo dobít na maximum a nechat svítit v režimu Standardní intenzita do úplného vybití a poté cca do 1 hodiny opět nabít na plnou kapacitu. Toto opakovat 3 x. Při 3-tím svícení již bude světlo svítit cca o 15% déle než nové (není nutné, pokud světlo budete ihned pravidelně používat). Zásadně používejte nabíječku dodávanou se světlem, jakékoliv jiné nabíječky mohou baterie přebít a tím nenávratně poškodit nebo budou nabíjet větším proudem, než je doporučeno a to také vede ke snížení životnosti a výdrže. Další zásada je, pokud světlo delší dobu nepoužívám: neskladovat baterie vybité!!! Minimálně nechat na nabíječce 2 hodiny. To platí také, pokud baterii úplně vybijete, pokud možno, co nejdříve nabít částečně nebo maximum.
Světlo má integrovanou LED diodu ve vypínači, která signalizuje nabití baterie. Pokud je dostatečně nabitá, svítí zeleně, pokud zbývá cca 20% kapacity rozsvítí se červeně.

Upozornění:
Nezapomeňte, že při používání světla na vysokou intenzitu se uvolňuje mnoho velké množství tepla a hliníková lampa při nedostatečném chlazení se zahřívá na více jak 90 °C - může dojít k popálení, v extrémním případě např. při přikrytí světla by mohlo dojít i ke vznícení nebo deformaci předmětu, kterým bylo světlo přikryto.

Balení obsahuje:
- světlo s parabolou
- akumulátor
- nabíječku 110 V až 230 V s inteligentní elektronickou regulací napájení
- popruh pro čelní svítilnu
- různé průměry gum. kroužků pro snadnou montáž
Vhodné pro cyklisty, běh, běh na lyžích, rybáře a další noční aktivity.


Podobné produkty